Spīdošs

Peldkostīmu Žāvētāja spīdošs modelis ir pirmais caurspīdīgs Žāvētājs asortimentā. Šis modelis ir aprīkots ar 2 LED lampu komplektiem. Miega režīmā Žāvētāja korpuss no iekšpuses spīd, bet kad Žāvētāja vāks ir ciet un ierīce strādā – tas sāk spīdēt spilgti zilā krāsā.

Balts marmors

Peldkostīmu Žāvētāja baltā marmora krāsas modelis, mūsuprāt, pats profesionālais un adaptējošais modelis. Šī modeļa krāsa ir vispopulārākā mūsu klientu starpā, jo vienlīdzīgi labi piestāv gan gaišajam, gan tumšajam interjeram.

Smilšakmens

Peldkostīmu Žāvētāja smilšakmens krāsas modelis ir trešā krāsa mūsu asortimentā. Šis pievilcīgs modelis saskaņojas un piestāv smilškrāsas un gaišajiem interjeriem, un papildina tos.

Granīts

Peldkostīmu Žāvētāja granīta krāsas modelis ir tumšās krāsas modelis mūsu asortimentā. Šis modelis izcili saskaņojas ar interjeriem, kas noformēti tumšajos toņos.

 

Sudrabs

Peldkostīmu Žāvētāja sudraba krāsas modelis ir piektais un pašlaik pēdējais modelis mūsu asortimentā. Šis modelis tika izstrādāts, lai Žāvētāja korpusam piemīt matētā metālizstrādājuma izskats bez rūsas parādīšanās riska.

 

E KONKORDS kontakti

Pavasara gatve 3-1,

Rīga, Latvija, LV-1082

 

+371 29 106 000

+371 26 588 397

 

info@afterswim.eu

E KONKORDS Twitter
E KONKORDS LinkedIn
E KONKORDS facebook

© 2017 Afterswim