Sviečiantis

Sviečiantis modelis yra pirmas pusiau permatomas  maudymosi kostiumėlių džiovintuvas asortimente. Šiame modelyje įmontuotos 2 LED lempos. Laukimo režime džiovintuvo korpusas švyti pritemdytai, o kada dangtis uždarytas ir prietaisas veikia – pradeda šviesti ryškiai mėlyna spalva.

Balto marmuro

Balto marmuro maudymosi kostiumėlių džiovintuvas, mūsų nuomone, yra profesionaliausias ir adaptyvinis modelis. Ši spalva yra populiariausia tarp mūsų klijentų, nes vienodai tinka ir  tamsiam ir šviesiam ir interjerui.

Smiltainis

Smiltainis spalvos maudymosi kostiumėlių džiovintuvo modelis trečias mūsų asortimente. Šis patrauklus modelis gerai atitinka interjerams dažytams smėlio ir šviesiomis spalvomis ir gerai juos papildo.

Granitas

Granito spalvos maudymosi kostiumėlių džiovintuvas yra tamsio tono modelis mūsų asortimente. Jis gerai tinka interjerui dekoruotui tamsiomis spalvomis.

 

Sidabras

Sidabro spalvos džiovintuvas yra penktasis ir iki šiol naujausias modelis mūsų asortimente. Šis modelis buvo sukurtas siekiant suteikti džiovintuvo korpusui matinio metalo vaizda, bet be rūdžių pasirodimo rizikos.

 

Pavasara gatve 3-1,

Rīga, Latvia, LV-1082

 

+371 29 106 000

+371 26 588 397

 

info@afterswim.eu

E KONKORDS Twitter
E KONKORDS LinkedIn
E KONKORDS facebook

© 2017 Afterswim

E KONKORDS kontaktai