E KONKORDS kontakti

Nēģu iela 48, Carnikava,

Latvija, LV-2163

 

+371 29 106 000

+371 26 588 397

 

info@afterswim.eu

E KONKORDS Twitter
E KONKORDS LinkedIn
E KONKORDS facebook

© 2021 Afterswim

Cienījamie klienti un mājas lapas apmeklētāji!

 

Esam priecīgi Jums paziņot, ka mūsu kompānija ir saņēmusi ekskluzīvā peldkostīmu Žāvētāja firmas Swimsuit Dryer Company Ltd. izplatītāja statusu un sāk šo ierīču tirdzniecību.

 

Jaunais peldkostīmu Žāvētāja modelis tika izgudrots un izstrādāts Lielbritānijā lielo kompāniju daudzumu rezultātā, kurām bija nepieciešama modernā dizaina peldkostīmu Žāvētājs, kuram ir mazi ekspluatācijas un tehniskās apkalpošanas izdevumi. Šis Žāvētāja modelis ietver sevī pēdējās paaudzes peldkostīmu žāvētājus un palielina baseinu un SPA apmeklētāju komforta līmeni un kopējo apmierinātību sporta kluba apmeklēšanā pateicoties tam, ka Žāvētājs žāvē peldkostīmu tikai 8-10 sekundēs.

 

 

Firma Swimsuit Dryer

 

Firma Swimsuit Dryer bija dibināta ar vienīgo mērķi – nākamās paaudzes peldkostīmu Žāvētāju izgudrošana un izstrādāšana. Primārais firmas uzdevums ir augstās kvalitātes peldkostīmu Žāvētāju piegāde uz veselības un atpūtas centriem.

 

Firma Swimsuit Dryer ir veltījusi dažus gadus izgudrojumiem kā atbildi uz augošo peldkostīmu komercžāvētāju pieprasījumam. Žāvētāju pamat uzdevums ir dot iespēju veselības un atpūtas centriem piedāvāt viņu klientiem drošu un bezmaksas risinājumu viņu peldkostīmu žāvēšanai, līdz ar to palielinot klientu apmierinātību un ērtību no centra apmeklēšanas.

 

Firma Swimsuit Dryer turpina investēt līdzekļus un savu uzmanību peldkostīmu Žāvētājos un, lai palīdzētu saviem klientiem firma izveidoja vienkāršus apmācošos video klipus un instrukcijas, kas ir pieejami sadaļā serviss.

 

Jautājumu gadījumā, kas saistīti ar firmas Swimsuit Dryer produkciju, kuru mēs piedāvājam, lūdzam rakstīt uz elektronisko pasta adresi: info@afterswim.eu vai zvanīt uz tālruņa numuru: +371 29 106 000.